Beninca
POWRÓT

Automatyka do bram firmy Beninca

Beninca to czołowy producent systemów automatyki do bram.

Od ponad 45 lat tworzym  niezawodne napędy do bram, szlabany, domofony i inne nowoczesne rozwiązania dla automatyki do bram.

Beninca oferuje największy, nowoczesny i niezawodny w Polsce zakres specjalistycznych urządzeń i produktów automatyzujących działanie bram i systemów parkingowych.

Profesjonalna automatyka do bram Beninca to produkty, takie jak:

to elementy, dzięki którym ciągłe otwieranie i zamykanie bram oraz wjeżdżanie i wyjeżdżanie z obiektów staje się po prostu wygodne i szybkie.

Jest to szczególnie przydatne, kiedy panują niekorzystne warunki pogodowe – mróz, deszcze lub śnieg albo porywisty wiatr.

Dzięki automatycznie otwierającej się bramie nie trzeba opuszczać samochodu podczas wjazdu na posesję. Można też skorzystać ze zdalnego sterowania i kontrolować pracę bramy bez wychodzenia z domu.

Jako dystrybutor do każdego z produktów Beninca zapewniamy gwarancję i pełne wsparcie techniczne a jakość produktów przekłada się na trwałość i bezawaryjność tych systemów i rozwiązań.

Cechuje je odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, prosty montaż i łatwość obsługi. Zaopatrujemy naszych Klientów w najlepszej klasy, zaawansowane technologicznie sprzęty, które są funkcjonalne, ale proste w obsłudze.

Nasi konsultanci zapewniają dobór produktów oraz wsparcie podczas montażu.

Naszym Klientom dobieramy napędy do użytku prywatnego lub przemysłowego. Z nami stworzysz sprawny i funkcjonalny system kontroli ruchem na posesji, na terenie firmy, osiedla lub obiektu handlowego.

Każdy montowany przez nas system automatyki Benicna spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa, bo to właśnie na bezpieczeństwie najbardziej zależy użytkownikom naszych systemów. Systemy bezpieczeństwa w napędach Beninca to nie tylko lampy ostrzegawcze, ale też linia fotokomórek w świetle przejazdu czy czujniki amperometryczne.

Oferta produktowa Beninca to również profesjonalne szlabany parkingowe, które znajdują zastosowanie w przypadku obiektów publicznych, terenów przedsiębiorstw i osiedli mieszkaniowych. Dla dodatkowej wygody w codziennym życiu proponujemy naszym Klientom również nowoczesne, bezprzewodowe domofony GSM i WiFi – do domów jednorodzinnych, i wielorodzinnych. Domofonem możesz zarządzać z pomocą smartfona, esemesem lub dedykowaną aplikacją. Wszystko to dla maksymalnego komfortu użytkownika. osiedli mieszkaniowych i wielorodzinnych. Domofonem możesz zarządzać z pomocą smartfona, esemesem lub dedykowaną aplikacją. Wszystko to dla maksymalnego komfortu użytkownika.

Produkty z naszej oferty Firmy Beninca to gwarancja bezawaryjnej pracy przez lata.

Potrzebujesz wsparcia w wyborze? Zapraszamy do kontaktu !