O firmie
POWRÓT

Profesjonalna ochrona dobytku naszych klientów

Jako doświadczony producent i dystrybutor bram, systemów ogrodzeniowych, a także wytwórca drutu, doskonale znamy specyfikę naszej branży. Profesjonalne podejście, ekspercka wiedza i bogate doświadczenie pozwoliły nam zdobyć pozycję firmy znanej i cenionej na rynku.

Na pierwszym miejscu zawsze stawialiśmy i niezmiennie stawiamy najwyższą jakość, dlatego naszym klientom polecamy wyłącznie najlepsze marki, takie jak: Wiśniowski czy Betafence. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i chcąc zadowolić najbardziej wymagających odbiorców, naszą ofertę dopasowaliśmy do potrzeb firm oraz preferencji klientów indywidualnych. Zgłaszając się do nas możesz liczyć na pełne wsparcie naszych ekspertów – pomogą Ci dobrać produkt, który w 100% sprosta Twoim oczekiwaniom!

Szanujemy Twój czas i pieniądze

Wszystkie zlecenia są dla nas jednakowo ważne!

Co oferujemy?

Naszym klientom proponujemy szeroki wybór bram, furtek, siatek czy paneli ogrodzeniowych, które skutecznie zabezpieczą niejedną posesję prywatną, parking, obiekt przemysłowy, czy imprezę masową. Ale to nie wszystko! Produkowany przez nas drut swoje zastosowanie znajdzie przy grodzeniu różnego rodzaju terenu – od posesji przemysłowych, po obszary rolnicze i hodowlane. Jakość produktów z naszej oferty potwierdzają odpowiednie certyfikaty i gwarancja producenta, dlatego możesz nam zaufać!

Ogrodzenia Urban – dlaczego warto?

  • Systemy ogrodzeniowe „szyte na miarę”
  • Szeroki wybór bram i ogrodzeń
  • Jakość potwierdzona certyfikatami
  • Terminowość i elastyczność
  • Działamy na terenie całej Polski!

Już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się z solidnego ogrodzenia zabezpieczającego Twoją posesję!